Startery oferty Simplus

Teraz w ofercie Simplus mamy dla Ciebie nowe startery, dzięki którym będziesz mógł jeszcze dłużej rozmawiać i SMS-ować. Kup starter 9 zł lub 25 zł, a do każdego z pierwszych sześciu doładowań za co najmniej 30 zł dostaniesz specjalny bonus do wykorzystania na rozmowy i SMS-y w sieci Plus.

  • Starter 3 zł a na nim 3 zł na start do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i wszystkie usługi w sieci Plus przez 7 dni.


  • Starter 9 zł z bonusem, a na nim 9 zł na start do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i wszystkie usługi w sieci Plus przez 30 dni.
    Dodatkowo dostaniesz bonus: 5 zł ekstra do każdego z pierwszych sześciu doładowań na co najmniej 30 zł do wykorzystania na rozmowy i SMS-y w sieci Plus.


  • Starter 25 zł z bonusem, a na nim 25 zł na start do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i wszystkie usługi w sieci Plus przez 30 dni.
    Dodatkowo dostaniesz bonus: 20 zł ekstra do każdego z pierwszych sześciu doładowań na co najmniej 30 zł do wykorzystania na rozmowy i SMS-y w sieci Plus.

Aby skorzystać z bonusa, kup specjalnie oznaczony starter oferty Simplus. Następnie aktywuj kartę SIM i doładuj konto. Bonus zostanie przyznany automatycznie do każdego z pierwszych sześciu doładowań na kwotę co najmniej 30 zł.

Regulamin