Korzystaj swobodnie z telefonu za granicą w Plusie na Kartę.

Sprawdź rozwiązania, które pozwolą Ci kontrolować koszty rozmów, SMS-ów
i internetu poza granicami Polski.

Połączenia i SMS-y w roamingu

Jak zadzwonić?

W większości największych sieci partnerskich Plusa możesz już dzwonić przy użyciu technologii CAMEL. Po prostu wpisujesz numer na który chcesz zadzwonić (nie zapomnij o wpisaniu kierunkowego do Polski +48) i wciskasz zieloną słuchawkę, tak jak w kraju. W niektórych sieciach technologia CAMEL jest niedostępna i aby zadzwonić należy skorzystać z „krótkich kodów”:

 • Wpisz w telefonie *111*NUMER_TELEFONU# (numer telefonu poprzedź numerem kierunkowym kraju, do którego dzwonisz, dla Polski - 48, np.: *111*486xxyyyyyy#).
 • Naciśnij przycisk 'zadzwoń'.
 • Na ekranie telefonu otrzymasz potwierdzenie otrzymania zgłoszenia.
 • Poczekaj, system do Ciebie oddzwoni.
 • Zaakceptuj połączenie przez naciśnięcie przycisku.
 • Usłyszysz komunikat o maksymalnym czasie rozmowy.
 • Połączenie zostanie zrealizowane.
 • Po zakończeniu rozmowy wystarczy się rozłączyć.

Naliczanie opłat rozpoczyna się w momencie odebrania połączenia przez osobę, do której dzwoniłeś.

Połączenia wychodzące są możliwe u operatorów obsługujących przesyłanie "Krótkich Kodów".

Lista operatorów u których można skorzystać z technologii CAMEL, oraz tych gdzie połączenia wychodzące są możliwe tylko poprzez „krótkie kody” znajdziesz poniżej w sekcji Operatorzy.

Za połączenia przychodzące i wychodzące pobierana jest opłata.

Poza Unią Europejską za każde rozpoczęte 30 sekund połączenia naliczana jest połowa stawki minutowej. W Unii Europejskiej opłata jest naliczana za pierwsze 30 sekund połączenia wychodzącego, a następnie za każdą kolejną sekundę, zaś dla połączeń przychodzących od początku za każdą sekundę

Odbieranie połączeń

Połączenie przychodzące jest sygnalizowane tak samo jak połączenie przychodzące w kraju. Aby rozpocząć rozmowę, wystarczy, że zaakceptujesz połączenie przychodzące.

Pamiętaj, że w przeciwieństwie do połączeń przychodzących w Polsce za połączenia przychodzące w Roamingu pobierana jest zawsze opłata.

Wysyłanie i odbieranie SMS-ów

SMS-y wysyłasz identycznie jak w kraju. Nie zapomnij tylko wpisać przed numerem telefonu, na który wysyłasz SMS-a, numeru kierunkowego kraju, do którego wysyłasz wiadomość.

Korzystaj z internetu w roamingu w Plusie na Kartę!

Pakiety internetowe w roamingu

Surfuj taniej za granicą, przeglądaj Facebooka i dziel się swoimi zdjęciami z podróży wykupując jeden z dostępnych pakietów internetowych.

Pakiety przeznaczone są do korzystania z internetu na terenie Unii Europejskiej oraz krajów stowarzyszonych (Norwegia, Islandia, Lichtenstein).

Wielkość pakietu 5 MB 30 MB 100 MB
Cena z VAT 5 zł 15 zł 30 zł
Okres Ważności Pakietu 1 dzień (24 godziny) 3 dni (72 godziny) 7 dni (168 godzin)
Kod aktywacyjny *121*11*81# *121*11*82# *121*11*83#

Opłaty za internet w roamingu poza pakietem

Opłaty internetowe poza pakietami w krajach Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie wynoszą: 2,30 zł/MB, rozliczane co 1kB, natomiast w pozostałych krajach wynoszą 0,05 zł za 1 kB.

Wysyłanie MMS-ów w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie kosztuje 2,30 zł za sztukę, natomiast w pozostałych krajach koszt MMS to 3 PLN za 100 kB.

Nie musisz martwić się o koszty!

Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy usługę "Limiter" pozwalającą na kontrolowanie transmisji danych na Twoim telefonie za granicą… więcej>>

Regulaminy:

Zasilenie konta w roamingu

Zasilenie "Na raz, dwa, trzy"

W czasie pobytu za granicą najwygodniej jest zasilić konto przy pomocy Telekarty Simplus.

Konto możesz zasilić metodą "Na raz, dwa, trzy" - wpisz w telefonie: * 123 * TELEKOD# i naciśnij przycisk 'zadzwoń' (TELEKOD oznacza 14-cyfrowy kod z Telekarty zasilającej).

Jeżeli zapomniałeś zabrać ze sobą Telekarty zasilające lub wykorzystałeś je podczas pobytu za granicą, możesz poprosić o pomoc osobę przebywającą w Polsce. Twoje konto może zostać zasilone:

 • z telefonu w sieci Plus za pomocą usługi "Na raz, dwa, trzy",
 • z innego telefonu przez połączenie z numerem 0-22 6075555 - należy podać numer telefonu Simplus, który ma być zasilony, oraz TELEKOD z Telekarty zasilającej.

Zasilenie "Na ósemkę SMS-em "

Za granicą możesz także korzystać z zasilenia "Na ósemkę SMS-em", nie posiadając Telekarty. Opłata za wysyłanie SMS-a pod numer 8080 w Roamingu jest zgodna z cennikiem roamingowym.

Uwaga! Zasil konto za pomocą usługi "Na ósemkę SMS-em", zanim limit zostanie wyczerpany i jednocześnie zablokowane zostaną SMS-y wychodzące i rozmowy w Roamingu.

Jeśli masz dostęp do internetu, konto Simplus możesz także zasilić korzystając z opcji Zasilenie Online.

Zasil konto Online

Opłaty

Promocja

W krajach Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii i Liechtensteinie stawki za połączenia i SMS są następujące:

  Cena
obowiązująca
od 01.07.2011
Sposób naliczania
Połączenia głosowe wykonane w krajach UE oraz Islandii, Norwegii i Liechtensteinie do krajów UE oraz Islandii, Norwegii i Liechtensteinu (w tym do Polski) 1,22 zł z VAT/min
(0,99 zł bez VAT)
rozliczenie opłaty
za rozpoczęte pierwsze
30 sekund a następnie
rozliczenie za każdą
rozpoczętą sekundę
Połączenia głosowe otrzymane w krajach UE oraz Islandii, Norwegii i Liechtensteinie 0,35 zł z VAT/min
(0,29 zł bez VAT)
rozliczenie za każdą
rozpoczętą sekundę
Wysłanie wiadomości SMS z krajów UE oraz Islandii, Norwegii I Liechtensteinu do krajów UE oraz Islandii, Norwegii i Liechtensteinu (w tym do Polski) 0,40 zł z VAT/szt.
(0,33 zł bez VAT)
rozliczenie opłaty za każdą
wysłaną wiadomość SMS

Promocja została włączona automatycznie dla wszystkich klientom Mix, więc nie musisz wykonywać żadnych działań, żeby z niej skorzystać.
Szczegóły w Regulaminie Promocji.


 

Połączenia głosowe wykonywane i otrzymane w roamingu

do:
z:
Polska Unia Europejska,
Norwegia,
Islandia,
Liechtenstein
Pozostałe
kraje
Europy
i świata
Opłaty za
połączenia
otrzymane
w roamingu
Unia Europejska, Norwegia,
Islandia, Liechtenstein
1,22 zł 6,15 zł 0,35 zł
Pozostałe kraje Europy i Turcja:
Albania, Andora, Białoruś, Bośnia
i Hercegowina, Czarnogóra, Kosowo, Macedonia, Mołdawia, Monako, San Marino, Serbia, Szwajcaria, Ukraina, Wyspa Guernsey, Wyspa Jersey, Wyspa Man, Wyspy Owcze
6,15 zł 3,08 zł
Pozostałe kraje świata 8,00 zł 8,00 zł

Powyższe opłaty nie dotyczą połączeń wyszczególnionych poniżej:

Połączenia z krajów: Kuba, Laos, Malediwy, Maroko, Mongolia,
Turkmenistan, Uzbekistan, Wyspy Zielonego Przylądka, Zimbabwe,
Zjednoczone Emiraty Arabskie we wszystkich kierunkach
13,53 zł

Opłaty za minutę połączenia dotyczą połączeń głosowych, komutowanej transmisji danych i wysyłania faksów.

Pozostałe usługi w Roamingu

  Opłata
Wysłanie SMS-a z Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu 0,40 zł za szt.
Wysłanie SMS-a z pozostałych krajów Europy oraz Turcji 0,99 zł za szt.
Wysłanie SMS-a z pozostałych krajów świata 2,00 zł za szt.
Pakietowa Transmisja Danych WAP, Internet, Prywatne APN i inne APN-y w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie 2,30 zł za 1 MB
Pakietowa Transmisja Danych WAP, Internet, Prywatne APN i inne APN-y 50 kB w pozostałych krajach 2,46 zł za 50 kB
Wysłanie MMS-a na numer krajowy lub na adres e-mail z Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu 2,30 zł za szt.
Wysłanie MMS-a na numer krajowy lub na adres e-mail z pozostałych krajów 3,43 zł za każde rozpoczęte 100 kB
Wysłanie MMS-a na numer międzynarodowy z Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu 2,30 zł za szt.
Wysłanie MMS-a na numer międzynarodowy z pozostałych krajów 7,06 zł za każde rozpoczęte 100 kB
Odebranie MMS-a w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie 2,30 zł za szt.
Odebranie MMS-a w pozostałych krajach 3,02 zł za każde rozpoczęte 100 kB

Wszystkie ceny z VAT.

 

Tabela stref roamingowych

Numer strefy roamingowej Kraj lub Terytorium
0 Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Martynika, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Watykan, Włochy, Wyspa Man, Wyspa Jersey, Wyspa Guernsey
1 Albania, Algieria, Andora, Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Gruzja, Serbia i Czarnogóra, Kazachstan, Kirgistan, Libia, Macedonia, Maroko, Mołdawia, Owcze (Wyspy), Rosja, Szwajcaria, Tadżykistan, Tunezja, Turcja, Turkmenistan, Ukraina, Uzbekistan.
2 Alaska, Australia, Dziewicze Wyspy St. Zjedn., Ekwador, Gabon, Gwatemala, Hawaje, Kanada, Portoryko, Somalia, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, Wenezuela, Zjednoczone Emiraty Arabskie
3 Afganistan, Angola, Anguilla, Antigua i Barbuda, Antyle Holenderskie, Arabia Saudyjska, Argentyna, Aruba, Bahamy, Bahrajn, Bangladesz, Barbados, Belize, Benin, Bermudy, Bhutan, Bonaire, Boliwia, Botswana, Brazylia, Brunei, Burkina Faso, Burundi, Chile, Chiny, Cooka (Wyspy), Czad, Diego Garcia, Dominika, Dominikana, Dziewicze Wyspy Brytyjskie, Dżibuti, Egipt, Erytrea, Etiopia, Falklandy (Malwiny), Fidżi, Filipiny, Gambia, Ghana, Grenada, Grenlandia, Guam, Gujana, Gwinea, Gwinea Bissau, Gwinea Równikowa, Haiti, Honduras, Hongkong, Indie, Indonezja, Irak, Iran, Izrael, Jamajka, Japonia, Jemen, Jordania, Kajmany, Kambodża, Kamerun, Katar, Kenia, Kiribati, Kolumbia, Komory, Kongo, Kongo - Rep. Demokratyczna, Korea Południowa, Koreańska Rep. Lud.-Demokratyczna, Kostaryka, Kuba, Kuwejt, Laos, Lesotho, Liban, Liberia, Madagaskar, Makau, Malawi, Malediwy, Malezja, Mali, Mariany (Wyspy), Marshalla (Wyspy), Mauretania, Mauritius, Majotta, Meksyk, Mikronezja, Mongolia, Montserrat, Mozambik, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, Niger, Nigeria, Nikaragua, Niue, Norfolk, Nowa Kaledonia, Nowa Zelandia, Oman, Pakistan, Palau, Palestyna, Panama, Papua (Nowa Gwinea), Paragwaj, Peru, Polinezja Francuska, Republika Południowej Afryki, Republika Środkowo-Afrykańska, Rwanda, Saint Kitts i Nevis (Wyspy), Saint Lucia (Wyspa), Saint Vincent i Grenadyny (Wyspa), Salomona (Wyspy), Salwador, Samoa Amerykańskie, Samoa Zachodnie, Senegal, Seszele, Sierra Leone, Singapur, Sri Lanka, Sudan, Surinam, Suazi, Syria, Św. Heleny (Wyspa), Św. Piotra i Mikelona (Wyspy), Św. Tomasza i Książęca (Wyspa), Tajlandia, Tajwan, Tanzania, Timor Wschodni, Togo, Tokelau, Tonga, Trynidad i Tobago, Turks i Caicos, Tuvalu, Uganda, Urugwaj, Wallis i Futuna, Wietnam, Wniebowstąpienia (Wyspy), Wybrzeże Kości Słoniowej, Vanuatu, Zambia, Zanzibar, Zielonego Przylądka (Wyspy), Zimbabwe.

 

Aktywacja i dezaktywacja roamingu

Aktywacja usługi

 • Przed wyjazdem za granice należy dokonać aktywacji usługi.
 • Aktywacja usługi jest bezpłatna.
 • Wpisz w telefonie: *101*11*01# i naciśnij przycisk 'zadzwoń'
 • Po aktywacji roamingu, aby przypadkiem nie zalogować się do sieci operatora zagranicznego, przebywając w Polsce w strefie przygranicznej, zmień w aparacie sposób ustawienia wyszukiwania sieci z automatycznego na ręczny.
 • Jeżeli wcześniej zarejestrowałeś swój numer, możesz także aktywować Roaming kontaktując się z Działem Obsługi Klienta

Dezaktywacja usługi

 • wpisz w telefonie: *101*00*01# i naciśnij przycisk 'zadzwoń'
 • Roaming zostanie dezaktywowany.

Lista operatorów

Lista operatorów

Kraj

Operator

Obsługa połączeń CAMEL

Obsługa Krótkich Kodów

Afganistan

AWCC

-

+

Afganistan

Etisalat

-

+

Afganistan

ROSHAN

-

+

Albania

A M C Mobil

-

+

Albania

Vodafone

+

+

Algieria

Djezzy

+

+

Algieria

Ooredoo

-

+

Andora

Mobiland

-

+

Angola

Unitel

-

+

Anguilla

Digicel

-

+

Antigua & Barbuda

Digicel

-

+

Antyle Holenderskie

Telcell

-

+

Arabia Saudyjska

Al Jawal

-

+

Arabia Saudyjska

Mobily

-

+

Arabia Saudyjska

zain SA

-

+

Argentyna

Claro

-

+

Argentyna

Nextel Argentina

-

+

Argentyna

Personal

-

+

Armenia

Beeline

+

+

Armenia

VivaCell-MTS

-

+

Aruba

Digicel

-

+

Australia

YES OPTUS

-

+

Australia

Telstra MobileNet

-

+

Australia

Vodafone

+

+

Austria

one

+

+

Austria

H3G

+

+

Austria

T-Mobile

-

+

Austria

A1

+

+

Azerbejdżan

AZERCELL GSM

+

+

Azerbejdżan

BAKCELL

+

+

Bahama

BTC

-

+

Bahrain

BATELCO

-

+

Bahrain

zain BH

-

+

Bangladesz

GrameenPhone

-

+

Barbados

Digicel

-

+

Belgia

BASE

+

+

Belgia

Mobistar

+

+

Belgia

PROXIMUS

+

+

Belize

BTL

-

+

Benin

Moov

-

+

Bermudy

Digicel

-

+

Bhutan

B-Mobile

-

+

Bhutan

TashiCell

-

+

Białoruś

MTS

+

+

Białoruś

life:)

-

+

Białoruś

VELCOM

+

+

Boliwia

VIVA

-

+

Bonaire

Digicel

-

+

Bośnia i Hercegowina

ERONET

-

+

Bośnia i Hercegowina

m:tel

-

+

Bośnia i Hercegowina

GSM BIH

+

+

Botswana

orange

-

+

Brazylia

Claro

-

+

Brazylia

TIM BRASIL

-

+

Brazylia

Nextel Brazil

-

+

Brazylia

TIM BRASIL

-

+

Brazylia

TIM BRASIL

-

+

Brazylia

Oi

-

+

Brunei

B-Mobile

-

+

Brytyjskie Wyspy Dziewicze

Digicel

-

+

Brytyjskie Wyspy Dziewicze

Digitel TIM

-

+

Brytyjskie Wyspy Dziewicze

CCT

-

+

Bułgaria

M-TEL GSM

+

+

Bułgaria

GloBul

-

+

Bułgaria

vivacom

+

+

Burkina Faso

Airtel Burkina Faso

-

+

Cayman Islands

Digicel

-

+

Chile

Entel PCS

-

+

Chile

Entel PCS

-

+

Chile

Claro

-

+

Chiny

CHINA MOBILE

-

+

Chiny

China Unicom

-

+

Chorwacja

T-Mobile

+

+

Chorwacja

Tele2

+

+

Chorwacja

VIP-NET

+

+

Curacao

Digicel

-

+

Cypr

Cytamobile - Vodafone

+

+

Cypr

MTN

-

+

Czad

Zain Tchad

-

+

Czarnogóra

MTEL

+

+

Czarnogóra

Telenor

+

+

Czarnogóra

T-Mobile

+

+

Czarnogóra

Telenor d.o.o

-

+

Czechy

Vodafone

+

+

Czechy

Telefónica O2

+

+

Czechy

T-Mobile

+

+

Dania

Telenor

-

+

Dania

3

+

+

Dania

TELIA DK

-

+

Dania

TDC Mobil

+

+

Demokratyczna Republika Konga

Zain

-

+

Demokratyczna Republika Konga

VODACOM CONGO

-

+

Dominika

Digicel

-

+

Dominikana

Orange

+

+

Dżibuti

Evatis

-

+

Egipt

MoBiNil

-

+

Egipt

Etisalat

+

+

Egipt

Vodafone Egypt

+

+

Ekwador

Conecel

-

+

Estonia

EMT GSM

-

+

Estonia

Tele2

+

+

Estonia

ELISA

+

+

Etiopia

ETC

-

+

Fidżi

Digicel

+

+

Filipiny

Globe Telecom

-

+

Filipiny

SMART

-

+

Finlandia

DNA

-

+

Finlandia

Alands

-

+

Finlandia

Elisa

+

+

Finlandia

DNA

-

+

Finlandia

SONERA

-

+

Francja

orange

+

+

Francja

SFR

+

+

Francja

BOUYGUES TELECOM

+

+

Gabon

Airtel

-

+

Gambia

Africell

-

+

Ghana

Spacefon Areeba

-

+

Ghana

Airtel

+

+

Gibraltar

Gibtelecom

+

+

Grecja

COSMOTE

-

+

Grecja

Vodafone

+

+

Grecja

WIND

-

+

Grecja

WIND

+

+

Grenada

Digicel

-

+

Grenlandia

TELE Greenland

-

+

Gruzja

GEOCELL

-

+

Gruzja

MAGTI GSM

-

+

Gruzja

Beeline

-

+

Guam

Docomo Pacific

-

+

Guernsey

Cable & Wireless

-

+

Gujana

Digicel

-

+

Gujana Francuska

Digicel

-

+

Gwadelupa

Digicel

-

+

Gwatemala

Claro

-

+

Gwinea

Intercel

-

+

Gwinea Równikowa

Getesa

-

+

Haiti

Digicel

-

+

Hiszpania

Vodafone

+

+

Hiszpania

Orange

+

+

Hiszpania

Movistar

+

+

Holandia

Vodafone

-

+

Holandia

T-Mobile

-

+

Holandia

KPN Mobile

+

+

Honduras

Digicel

-

+

Honduras

Claro

-

+

Hong Kong

3-DUALBAND

-

+

Hong Kong

PCCW

-

+

Hong Kong

SMC

-

+

Hong Kong

CSL GSM

-

+

Indie

IDEA - Andhra Pradesh

-

+

Indie

Airtel - Mumbai

-

+

Indie

Airtel - Maharashtra & Goa

-

+

Indie

Airtel - Gujarat

-

+

Indie

Airtel - Tamil Nadu

-

+

Indie

Airtel - Haryana

-

+

Indie

Airtel - UP West

-

+

Indie

Airtel - Kerala

-

+

Indie

Airtel - Madya Pradesh

-

+

Indie

Airtel - Punjab

-

+

Indie

Airtel - Delhi

-

+

Indie

Loop Mobile

-

+

Indie

IDEA - Gujarat Circle

-

+

Indie

Vodafone - Kerala

-

+

Indie

Airtel - Himachal Pradesh

-

+

Indie

Vodafone - Maharashtra & Goa

-

+

Indie

IDEA - Maharashtra Circle

-

+

Indie

Vodafone - Tamil Nadu

-

+

Indie

Vodafone - Kolkata

-

+

Indie

Vodafone - Delhi

-

+

Indie

IDEA - Haryana

-

+

Indie

IDEA - Kerala

-

+

Indie

IDEA - UP West

-

+

Indie

Vodafone - Gujarat

-

+

Indie

Airtel - Rajasthan

-

+

Indie

Vodafone - Bombay

-

+

Indie

IDEA - Bihar & Jharkhand

-

+

Indie

IDEA - Delhi

-

+

Indie

IDEA - Himachal Pradesh

-

+

Indie

IDEA - Kolkata

-

+

Indie

IDEA - Mumbai

-

+

Indie

IDEA - Rajasthan

-

+

Indie

IDEA - Tamilnadu

-

+

Indie

IDEA - UP East

-

+

Indie

Airtel - Karnataka

-

+

Indie

Airtel - Andhra Pradesh

-

+

Indie

IDEA - Madhya Pradesh

-

+

Indie

Airtel - Kolkata

-

+

Indie

Aircel

-

+

Indie

Airtel - Chennai

-

+

Indie

IDEA - Karnataka

-

+

Indie

IDEA - Punjab

-

+

Indonezja

XL

+

+

Indonezja

INDOSAT

-

+

Indonezja

TELKOMSEL

-

+

Irak

Asia Cell

-

+

Irak

zain

-

+

Irak

zain

-

+

Iran

MCI

-

+

Irlandia

O2

+

+

Irlandia

Vodafone Ireland

-

+

Irlandia

3

+

+

Irlandia

Meteor

-

+

Islandia

Siminn

-

+

Islandia

Og Vodafone

+

+

Izrael

Orange

+

+

Izrael

Cellcom

-

+

Izrael

Pelephone

-

+

Jamajka

Digicel

-

+

Japonia

NTT DoCoMo

-

+

Japonia

SoftBank

+

+

Jemen

Digicel

-

+

Jemen

SabaFon

-

+

Jordania

zain

-

+

Kambodża

MobiTel

-

+

Kambodża

Beeline

+

+

Kamerun

MTN Cameroon

-

+

Kanada

Bell

+

+

Kanada

Rogers Wireless

-

+

Kanada

Telus

+

+

Katar

Vodafone Qatar

+

+

Katar

QATARNET

-

+

Kazachstan

K-MOBILE

+

+

Kazachstan

K'CELL

+

+

Kenia

Airtel

-

+

Kenia

Safaricom

-

+

Kirgistan

Sky Mobile

-

+

Kirgistan

O!

-

+

Kolumbia

Claro

-

+

Kolumbia

Tigo

-

+

Kongo

Zain

-

+

Korea

SK Telecom

-

+

Kosowo

Monaco Telecom

-

+

Kostaryka

I.C.E.

-

+

Kuba

Cubacel

-

+

Kuwejt

zain KW

-

+

Kuwejt

Wataniya Telecom

-

+

Laos

Beeline

-

+

Liban

Alfa

-

+

Liban

Touch

-

+

Liberia

LonestarCell

-

+

Libia

EL MADAR

-

+

Liechtenstein

Mobilkom / FL1

-

+

Liechtenstein

Orange FL

-

+

Litwa

TELE2

+

+

Litwa

Bite

+

+

Litwa

OMNITEL

-

+

Luksemburg

LUXGSM

+

+

Luksemburg

TANGO

+

+

Luksemburg

Orange

-

+

Łotwa

TELE2

+

+

Łotwa

Bite

+

+

Łotwa

LMT GSM

-

+

Macau

CTM

-

+

Macau

SmarTone-Vodafone

-

+

Macedonia

T-Mobile

-

+

Macedonia

Vip

+

+

Madagaskar

Airtel

-

+

Malawi

Zain

-

+

Malediwy

DhiMobile

-

+

Malezja

CELCOM GSM

-

+

Malezja

DiGi

-

+

Mali

Orange

-

+

Malta

go mobile

-

+

Malta

Vodafone

+

+

Mariany Północne

Docomo Pacific

-

+

Maroko

IAM

-

+

Maroko

Wana

-

+

Martynika

Digicel

-

+

Mauritius

Orange

-

+

Mauritius

EMTEL

-

+

Mayotte

Outremer Telecom

-

+

Meksyk

Movistar

+

+

Meksyk

Nextel de Mexico

-

+

Meksyk

TELCEL GSM

-

+

Mołdawia

Moldcell

-

+

Mołdawia

Orange

-

+

Monako

orange

+

+

Monako

SFR

+

+

Monako

BOUYGUES TELECOM

+

+

Mongolia

MobiCom

-

+

Mozambik

mCel

-

+

Namibia

MTC

-

+

Nepal

Ncell

-

+

Niemcy

T-Mobile / T-D1

+

+

Niemcy

Vodafone

+

+

Niemcy

E-Plus

+

+

Niemcy

O2

+

+

Niger

Airtel

-

+

Nigeria

Airtel

-

+

Nikaragua

Claro

-

+

Norwegia

NetCom

-

+

Norwegia

Network Norway

-

+

Norwegia

TELENOR

+

+

Nowa Zelandia

Vodafone

-

+

Nowa Zelandia

NZC

-

+

Oman

Oman Mobile

-

+

Oman

Nawras

-

+

Pakistan

Mobilink

-

+

Pakistan

Ufone GSM

+

+

Palestyna

Jawwal

-

+

Panama

Cable & Wireless Panama

-

+

Panama

Digicel

-

+

Papua Nowa Gwinea

Digicel PNG

-

+

Paragwaj

Tigo

-

+

Paragwaj

VOX

-

+

Peru

Nextel Peru

-

+

Peru

CLARO

-

+

Polinezja Francuska

Vini

-

+

Portugalia

OPTIMUS

-

+

Portugalia

Vodafone

+

+

Portugalia

TMN

+

+

Puerto Rico

Claro

-

+

Puerto Rico

AT&T

+

+

Republika Środkowo Afrykańska

Moov

-

+

Reunion

Outremer Telecom

-

+

Rosja

MTS GSM

-

+

Rosja

NCC

-

+

Rosja

Smarts

+

+

Rosja

NTC

-

+

Rosja

Utel

-

+

Rosja

Beeline

+

+

Rosja

Baykalwestcom

-

+

Rosja

MegaFon

+

+

Rosja

Yeniseytelecom

-

+

Rosja

Tele2

-

+

Rosja

Utel

-

+

RPA

Telekom Srbija

-

+

RPA

Cell C

-

+

RPA

MTN

+

+

RPA

Vodacom

+

+

Rumunia

Cosmote

+

+

Rumunia

Vodafone

+

+

Rumunia

orange

-

+

Rwanda

MTN Rwanda Cell

-

+

Salwador

Digicel

-

+

Salwador

Claro

-

+

Samoa

Digicel

-

+

Samoloty

OnAir

-

+

Samoloty

AeroMobile

-

+

San Marino

Vodafone

+

+

San Marino

TIM

+

+

San Marino

Wind

+

+

San Marino

SMT

-

+

Senegal

Alize

-

+

Serbia

Vip

+

+

Serbia

MTN

-

+

Serbia

T-Mobile

-

+

Seszele

Airtel

-

+

Sierra Leone

Comium

-

+

Sierra Leone

Airtel

-

+

Singapur

M1

-

+

Singapur

SingTel 900

-

+

Słowacja

Telekom

+

+

Słowacja

Orange

+

+

Słowacja

Telefonica O2

+

+

Słowenia

Mobitel

-

+

Słowenia

SI.mobil

+

+

Słowenia

Tusmobil

+

+

Sri Lanka

Mobitel

+

+

Sri Lanka

Dialog GSM

-

+

St. Kitts & Nevis

Digicel

-

+

St. Lucia

Digicel

-

+

St. Vincent & Grenadines

Digicel

-

+

Statki i Promy

Seanet

-

+

Statki i Promy

AT&T

-

+

Statki i Promy

OceanCell, Siminn

-

+

Statki i Promy

GSM on the Ship, TI

-

+

Statki i Promy

WINS, Vodafone Malta

+

+

Statki i Promy

MCP

-

+

Statki i Promy

Manx Telecom

-

+

Sudan

zain SD

-

+

Surinam

Digicel

-

+

Swaziland

MTN Swaziland

-

+

Syria

MTN

+

+

Szwajcaria

Swisscom-mobile

+

+

Szwajcaria

sunrise

-

+

Szwajcaria

orange

-

+

Szwecja

Telenor

+

+

Szwecja

3

+

+

Szwecja

COMVIQ / TELE2

+

+

Szwecja

TeliaSonera

+

+

Tadżykistan

MegaFon

+

+

Tadżykistan

TCELL

-

+

Tadżykistan

Beeline

-

+

Tadżykistan

Babilon-Mobile

-

+

Tadżykistan

TCELL

-

+

Tajlandia

AIS

-

+

Tajlandia

True Move

-

+

Tajlandia

DTAC

+

+

Tajwan

Far EasTone

-

+

Tajwan

Chunghwa Telecom

-

+

Tajwan

Taiwan Mobile

-

+

Tajwan

TransAsia Telecommunications

-

+

Tanzania

Celtel

-

+

Tanzania

Vodacom

-

+

Timor Wschodni

Timor Telecom

-

+

Tonga

Digicel

-

+

Trinidad i Tobago

TSTT

-

+

Trinidad i Tobago

Digicel

-

+

Tunezja

Ooredoo Tunisie

+

+

Tunezja

Tuntel

-

+

Turcja

AVEA

+

+

Turcja

TURKCELL

-

+

Turcja

Vodafone

-

+

Turcja

Vodafone

-

+

Turkmenistan

BCTI

-

+

Turks and Caicos

Digicel

-

+

Uganda

Airtel

-

+

Ukraina

life:)

+

+

Ukraina

Golden Telecom

-

+

Ukraina

Kyivstar GSM

+

+

Ukraina

MTS

-

+

Ukraina

UTEL

-

+

Urugwaj

ANTEL

-

+

USA

T-Mobile

+

+

USA

AT&T

+

+

Uzbekistan

Ucell

-

+

Uzbekistan

Unitel

-

+

Wenezuela

Digitel TIM

-

+

Wenezuela

Digitel TIM

-

+

Węgry

Telenor

+

+

Węgry

T-Mobile

+

+

Węgry

Vodafone

+

+

Wietnam

Beeline VN

+

+

Wietnam

Mobifone

-

+

Wietnam

Vinaphone

-

+

Włochy

3

+

+

Włochy

Vodafone

+

+

Włochy

TIM

+

+

Włochy

Wind

+

+

Wybrzeże Kości Słoniowej

orange

-

+

Wybrzeże Kości Słoniowej

MTN

-

+

Wyspa Jersey (UK)

Airtel

-

+

Wyspa Jersey (UK)

Cable & Wireless

-

+

Wyspa Jersey (UK)

JT

-

+

Wyspa Man (UK)

Cable & Wireless Guernsey

-

+

Wyspa Man (UK)

Pronto GSM

-

+

Wyspy Owcze

Faroese Telecom GSM

-

+

Wyspy Owcze

Vodafone

-

+

Wyspy Zielonego Przylądka

CVMovel

-

+

Wyspy Zielonego Przylądka

T+

-

+

Zanzibar

Airtel

-

+

Zanzibar

Vodacom

-

+

Zanzibar

Zantel

-

+

Zimbabwe

MTN

-

+

Zimbabwe

Econet Wireless

-

+

Zjednoczone Emiraty Arabskie

du

-

+

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Etisalat

-

+

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Thuraya

-

+

Zjednoczone Królestwo

O2

+

+

Zjednoczone Królestwo

3

-

+

Zjednoczone Królestwo

T-Mobile

-

+

Zjednoczone Królestwo

Orange

+

+

Zjednoczone Królestwo

Vodafone

+

+

Limiter

Limiter DATA w roamingu dla klientów Plus Mix i Plus na Kartę

Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy usługę pozwalającą na kontrolowanie transmisji danych na Twoim telefonie za granicą. Nie musisz martwić się o koszty!

Limiter ustanawia próg połączeń internetowych w roamingu do kwoty 250 zł z VAT co odpowiada 111 MB w krajach Unii Europejskiej i krajach stowarzyszonych (Norwegia, Islandia, Lichtenstein) oraz 5 MB w pozostałych krajach. Limit ustawiany jest na 30 dni. Nie musisz nic robić! Limiter załącza się automatycznie.

Jak to działa?

W czasie działania Limitera otrzymasz w sumie trzy SMSy informujące cię o przekraczaniu po kolei następnych progów limitu wraz ze wskazówkami dotyczącymi kontynuowania transmisji danych. Pierwszy SMS dotrze do Ciebie po osiągnięciu 40 % limitu (100 zł z VAT). Następny ostrzegawczy SMS pojawi się po przekroczeniu przez Ciebie progu 80 % limitu (200 zł z VAT). Limiter zablokuje automatycznie transmisje danych po osiągnięciu przez Ciebie limitu 250 zł z VAT, o czym zostaniesz poinformowany ostatnim SMSem.

Odblokowanie połączeń z Internetem w roamingu nastąpi po wybraniu przez Ciebie bezpłatnego numeru 0048 601 100 250.

Jak wyłączyć

Jeżeli chcesz wyłączyć lub ponownie włączyć usługę zadzwoń na bezpłatny numer 0048 601 100 250. Twoje zlecenie zrealizujemy najpóźniej w ciągu 1 dnia roboczego.

Szczegóły w Regulaminie Promocji.


Zasil konto Online