Kto dzwonił?

Nowa bezpłatna informacja "Kto dzwonił?" w sieci Plus to SMS o tym, że ktoś próbował się do Ciebie dodzwonić, w następujących sytuacjach:

 • miałeś wyłączony telefon,
 • byłeś poza zasięgiem sieci,
 • prowadziłeś inną rozmowę i nie masz aktywnej usługi "Połączenie oczekujące",
 • ktoś dodzwonił się do Twojej Poczty Głosowej i nie pozostawił wiadomości.

SMS będzie zawierał numer telefonu oraz datę i godzinę nieodebranego połączenia. SMS nie zostanie wysłany jeżeli system nie rozpozna numeru dzwoniącego (np. osoba dzwoniąca ma włączoną usługę CLIR- numer jest zastrzeżony).

Aktywacja i dezaktywacja usługi

Usługa "Kto dzwonił?" jest bezpłatna i nie wymaga aktywacji. Usługa będzie włączana systematycznie wszystkim Klientom.

Jeśli jednak nie chcesz otrzymywać SMS-ów z informacją o nieodebranych połączeniach, wyślij SMS o treści N pod numer 8023 .

Jeśli zmienisz zdanie i zechcesz ponownie aktywować usługę wyślij SMS o treści T pod ten sam numer. SMSy wysłane pod numer 8023 są bezpłatne.

Usługę możesz również wyłączyć zgłaszając prośbę w Dziale Obsługi Klienta Plus wybierając nr 2601.

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy informacja na wyświetlaczu telefonu "aktywne przekierowania" ma związek z usługą "Kto dzwonił"?

  Informacja "aktywne przekierowania" na wyświetlaczu telefonu nie musi mieć związku z usługą, pojawia się w sytuacji np. kiedy aktywna jest usługa Przekierowanie połączeń, przekierowanie na Pocztę Głosową.
 • Czy system wyśle SMS do osoby, z którą próbowałem się połączyć, jeżeli mam aktywną usługę zastrzeżenia numeru CLIR?

  W takiej sytuacji system nie wyśle SMS-a z powiadomieniem o nieodebranym połączeniu.
 • W jaki sposób mogę aktywować usługę "Kto dzwonił?"

  Nie musisz aktywować usługi "Kto dzwonił?" samodzielnie. Plus zrobił to automatycznie dla wszystkich klientów. Jeśli natomiast chcesz wyłączyć automatyczne powiadomienia, wyślij SMS o treści N pod numer 8023. Możesz oczywiście ponownie włączyć usługę, wysyłając SMS o treści T pod ten sam numer. SMSy wysłane pod numer 8023 są bezpłatne.
 • Do tej pory widziałem na wyświetlaczu telefonu informację o nieodebranych połączeniach, czy teraz będę otrzymywał tylko SMSy?

  Informacja o nieodebranych połączeniach jest widoczna na wyświetlaczu telefonu, tylko wtedy gdy telefon był włączony i w zasięgu sieci. Natomiast informacja w SMS-ie powiadomi Cię o nieodebranych połączeniach, które wystąpiły, gdy byłeś poza zasięgiem sieci, miałeś wyłączony telefon, prowadziłeś inną rozmowę lub osoba dzwoniąca połączyła się z Twoją skrytką Poczty Głosowej, i nie pozostawiła wiadomości.