No Limit do wszystkich czyli połączenia i SMS-y bez limitu do wszystkich sieciWażna informacja:

Informujemy, że promocja „NO LIMIT DO WSZYSTKICH SIECI” zostanie zakończona z dniem 20.12.2012 r. Jest to ostatni dzień, w którym można aktywować promocję i doładować konto, aby otrzymać benefit na okres przewidziany w regulaminie promocji.No limit w ofercie na kartę! W ramach nowej promocji w Plusie na Kartę możesz rozmawiać i SMS-ować bez limitu do wszystkich sieci komórkowych po doładowaniu.


Teraz w ofercie na kartę możesz mieć to na co inni musza podpisywać kontrakty!NO LIMIT DO WSZYSTKICH SIECI!

Okres, na który przyznawane są nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych jest zależny od kwoty doładowania:

kwota doładowania okres ważności nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci jak włączyć? czas na dokonanie doładowania po włączeniu kodu
20-49 zł 5 dni *136*11*07# 5 dni
50-99 zł 10 dni *136*11*08# 10 dni
100 zł i więcej 20 dni *136*11*09# 20 dni


Jak skorzystać

  • Aktywuj promocję wpisując kod odpowiadający kwocie jaką planujesz doładować konto,
  • Po włączeniu kodu doładuj konto w odpowiednim czasie ,
  • Możesz aktywować jednocześnie trzy kody ale okres korzystania z no limit zostanie przyznany w zależności od wysokości kwoty wykonanego doładowania
  • Promocja dostępna jest w taryfie Plus na Kartę. Aby ją włączyć wpisz *147*11# i naciśnij (jednorazowa opłata za włączenie 3zł z VAT). Po zmianie taryfy na Plus na Kartę dodatkowo możesz otrzymać Pakiet Internetowy 7zł Non Stop przez pierwszy miesiąc bez opłat. Szczegóły w regulaminie promocji „Zmień taryfę na Plus na Kartę z Pakietem internetowym 7 zł Non Stop”.


Ile to kosztuje?

  • Aktywacja jest bezpłatna
Oficjalna strona sieci Plus na Facebooku
Strona Plusa na Google+
Grupa Oficjalna Plus na nk.pl
Kanał Plusa na YouTube
Kanał Plusa na Instagram